WHITE is the new BLACK

WHITE is the new BLACK

IMG_1089
אוקי! אז מסתמן שמתחמם יותר ויותר ולאט לאט נצטרך לוותר לגמרי על ז׳קטים – דקה דומיה בבקשה עד הסתיו הבא! א-ב-ל אני לא אשקר שלא עפתי תרתי-משמע כשבבוקר שישי אחרי שהורדתי את הילדים לגן, חזרתי והתלבשתי לאחד הדברים שנותנים לי חמצן וזה קפה עם הגירלפרינדס בפריידיי מורנינג! ולפעמים כך זה קורה, כשאאוטפיט טוב באמת לא דורש חשיבה וכך במספר דקות בלבד נולד האנסמבל הנהדר הזה.

IMG_1091
לבן – כקיסרית השחור ולבן שאנוכי (כפי שאתם יודעים מהאינסטוש שלי), ועוד יותר נסיכה של טוטאל לוק בצבע או בהדפס, יש משהו ב-all white שנותן וייב מאוד fresh של ספרינג מתוחכם! סקיני לבנים לקיץ הם מאסט לא פחות מסקיני שחורים. כלל ברזל כשאתן בוחרות אותם – גזרה גבוהה ויהי מה! אל תתפתו לגזרות נמוכות- זה לא מחמיא ולא פיין. כלל שני שיהיה סטרץ' ושבד הדנים לא יהיה עבה מדי כדי שנוכל קצת לנשום כשנלבש אותו ;)

IMG_1095
ברור שאוברסייז וסקיני הם BFF, אך כשבוחרים ללכת על המראה ה- body conscious הכי בסט זה לצוות את הסקיני עם בגד-גוף משובח. כתפיות מתחת או מעל לבגד גוף, הרגישו לי כאילו מלכלכות את הלוק הנקי והמתוחכם וכך מצאתי את עצמי לובשת את חזיית הסטרפלס הזאת מעל הבגד גוף שכולו רשת מאוד עדינה וכמובן שקוף. כשפרקטיות יוצרת פאשן – סטייטמנט.

IMG_1088
הצמיד המבריק מתכתב עם הקו האוריזונטל של הסטרפלס שנתן ״אומף״ מגניב לכל הלבן הזה.

IMG_1087
IMG_1194
והשוז!! זה טריקי עם סקיני לבנים כיוון שכל צבע אחר חוץ מלבן או ניוד קצת מקצר את הרגליים בגלל הקונטרסט החד. כבר נעלתי את המגופני קיץ המושלמים האלה ירדתי איתן אך הרגשתי ששוז לבנות מחודדות יחתמו את הלוק בצורה נכונה יותר. עליתי מהר בחזרה והחלפתי לאלה שבתמונות למעלה!

אל תפחדו מלבן, הוא אחד הצבעים הכי מתוחכמים לקיץ, וכשלובשים הכל לבן או בכלל כל צבע, זה אוטומטי נותן אשלייה נהדרת של גובה ותמיד יראה אדג׳י.

עוד אלמנט פאן ללוק הזה הוא שאת כל הפריטים רכשתי ברשתות במחירים בסט –
הג׳ינס הסקיני הלבנים ממנגו – לדגם קוראים noa – הופתעתי לגלות את הגזרות המצוינות שלהם במכנסי סקיני!
הבגד גוף הרשת הלבן מסטודיו פאשה – ישר רכשתי גם בשחור – נו מה?
הסטרפלס השחור – מדלתא מלפני שנתיים – הכי מאסט מבד מיקרופייבר טוב ומחזיק.
השוז – שני הזוגות מזארוש, הלבנות משנה שעברה והשחורות המחוררות מהשנה.
אה והמשקפיים כמובן – מעניקים אלמנט ״פירס״ לכל הלוק מ-Private Vintage Collection – מותג מצויין, מחירים טובים, עיצובים סופר-אדג׳יים והכי חשוב האיכות – אני ידועה כטורבו-קלמזי עם משקפיים, תמיד עפים לי, תמיד נופלים, הילדים תמיד מחבלים בהם – ועדיין טפו טפו הן שורדות הכל! גם קלות והעדשות מעולות.
הצמיד המבריק מ-DKNY מניו יורק

מוזמנות לכתוב לי פה, בפייסבוק, באינסטוש – על עוד נושאים שתרצו שאדבר פה ובקרוב התפעה כ״כ מרגשת – ע״ע טיזרים באינסטוש אז לא לשכוח לעקוב אחרי שם!
https://www.instagram.com/sivanpnini/

ועד הפוסט הבא – נשיקות גדולות ותתלבשו ואוו זה ישנה לכן את המוד!

Back to Top