החנות החדשה בסנטר!! להגשים חלומות זה החיים!!

החנות החדשה בסנטר!! להגשים חלומות זה החיים!!

IMG_9676
זה קרה!!! החלום הכי מרגששש ביקום התגשם!! פתחתי חנות חדשה מטריפה בדיזנגוף סנטר בלוקיישן הכי היסטרי – בכניסה משער 7 של קינג ג׳ורג׳!!
שופינג אונליין פה באתר זה החיים ולקבל מכן את הפידבקים החמים כשאתן מקבלות את החבילות מאיתנו מוריד לי כל פעם מחדש דמעות :) א-ב-ל או יותר נכון בנוסף לכך, אחרי המפגש אתכן בחנות הפופ- אפ (שנסגרה ובמקומה החנות החדשה) הבנתי כמה גם אין תחליף למפגש בלייב, גם מבחינתכן כשאתן פוגשות את הפריטים, מודדות ומתמוגגות מהאיכות והגזרות (שלפעמים יותר מאתגר ברכישה באתר), וגם מבחינתי כי האנרגיה והשלמות בלפגוש אתכן ולשמח אתכן עם הסטייל האדג׳י המיוחד מניו יורק זה האושר בהתגלמותו!

_DSC9197
אז טה דה דה דה!! השקעתי בה את החיים :) שחור ולבן עם ניואנסים ניו יורקים  – שלמות גיאומטרית זה פה!!

IMG_9669
אחרי הרבה לילות לבנים במהלך השיפוצים!

IMG_9678
כשהדלת נפתחה!! שלמות – על לפגוש אתכן בלייב!!

IMG_9672
IMG_9674
IMG_9677
תמונה מהאינסטוש של לקוחה מהממת

IMG_9682
המנטרה של חיי You CAN always get what you want if you dress for it! הקירות בחנות נצבעו בשחור, הצינורות (בהשראת פיגומים אורבניים בניו יורק) בלבן וכל פינה מספרת סיפור. מחכה כבר לשמוע מכן, קוראות אהובות שלי מכל, על החוויה בחנות :)

IMG_9679
מאוהבת בורידים בחורף, לי לפחות הקור מבעיר לי אש בטוסיק וגורם לי לתקתק ולהגשים חלומות!! האובססיה השולטת לחורף הזה גם באופנה וגם בהום-דקור היא דפנטלי הפרוואוש (כמובן לא אמיתית) בניו יורק אני לא מורידה את זה אפילו לא בסאבויי – ה״הד-פיס״ שהופך גם למחמם צוואר ומקפיץ את הלוק כאילו עכשיו יצאת מאדיטורייל לווג.

_DSC8544-(1)
מעיל פרווה (שוב כמובן סינטטית) לבן הוא מאסט לחורף כמו השמלה השחורה הקטנה לקיץ. הוא רוקסטאר עם וויב בוהמייני ולא סתם רייצ'ל זואו לא נפרדת ממנו! הבאתי העונה את המעיל הכי מושלם שגם מחמם וגם קל ובעיקר הוא הלאבר המושלם! נשארו עוד מידות אחרונות ויש עכשיו טרפת סייל לא מהעולם הזה גם באתר וגם בחנות! מעיל מוריסון להתחתן איתך (והוא אכן נקנה השבוע ע״י מישהי שהולכת ללבוש אותו לחופה! תמונות הבמשך)

IMG_9680
סטייל תמיד מתחיל בבית! בעיקר עכשיו כשקר ומבלים הרבה בבית- אפשר לקנות באיקאה שטיח פרווה נהדר ולזרוק אותו על כיסא או כורסא וכבר לשדרג את הוייב! גם כרית פרוותית זה מושלם! אפשר למצוא אפילו בטרגט ב-70 ש״ח!

מחכה לראותכן בחנות החדשה! יש סייל חורפי לא מהעולם הזה לשבוע הקרוב!!
נשיקות פרוותיות

Back to Top