פרחוני? רק בחליפה!

פרחוני? רק בחליפה!

_DSC9478
לא לובשת פרחוני! רק אם זה בסט עוצמתי ;) הכי ילדת ניטים ופחות ילדת פרחים אבל אני באובססית חליפות עוד הרבה לפני שזה הפך לטרנד כ״כ חזק (הממשיך בטרוף גם לאביב) והנה דוגמא מדויקת לכמה שחליפה מעניקה מימד אדג׳י מנצח לפרחוניות! לחליפה הזאת קראתי גאנס אנד רוזס, בשניה שאני מפזזת בה – אני מרגישה הכי רוק-סטאר ואוטמטי החיוך נמרח על הפנים. אאוטפיט בסט מצב-רוח בסט!

ילדתי את לונצ׳ק האהוב מכל (לוני) הבייבוש השני שלי למי שלא מעודכנת ;) לפני שמונה חודשים. סוף סוף אני מרגישה שאני חוזרת לעצמי וזה האושר הכי עוצמתי שיש! אז איך בעצם זה קרה?!

_DSC9479
גם הריון שני בטווח קצר מהראשון -טומילה AKA #ממינקול כבר בין שנתיים וקצת, שניהם הם המתנה הכי גדולה שיכולתי לבקש – ואחרי שני הריונות קרובים מאוד, ההרגשה לחזור לעצמך היא פרייסלס. אני מודה שאני בכזה קרייזינס עם האתר, החנות החדשה בסנטר, הילדים והחיים שבאמת אני לא מאמינה שאני כותבת את זה ותמיד לא הבנתי בנות כאלה – אבל לפעמים אני פשוט לא מספיקה אפילו לאכול… אני לא בדיאטה מיוחדת, פשוט מנסה לאכול בריא – וכן לחץ ומתח מכווצים קיבה מסתבר ;) א-ב-ל מה שכן התחלתי לעשות זה ספורט!

תמיד פינטזתי לרוץ בסנטרל פארק כשגרתי בניו יורק אבל לעולם לא באמת הספקתי – הריצות שם בין הלימודים באף איי טי להתמחות אצל אוסקר דה לה רנטה ושוב בחזרה לדיגום ותפירה כל הלילה הספיקו לדופק שלי.
והנה עכשיו כשאני גרה שניה מפארק הירקון ודווקא בתקופה הלחוצה-טורבו הזאת החלטתי שזאת המתנה הכי חשובה שאני מפנקת את עצמי השנה ♥

פעמיים בשבוע מוקדם בבוקר, אני גוררת את עצמי לא משנה מה – גם כשהכי לא בא, לפארק, רצה ועושה תרגילים אח״כ. בהתחלה לא הצלחתי לנשום, ולאט לאט אני לא רק נושמת אני עפה! עם אביב גפן או או דיוויד בואי (עדין לא מאמינה שהוא כבר לא איתנו אבל זה לפוסט אחר) באוזניות, והזמן טס. מבטיחה בהמשך גם פוסטים עם אאוטפיטים לכושר.

_DSC9480
אאוטפיט פרפקט = ה ח י י ם! בתוספת השיידס העגולים שנותנים וייב סבנטיז רוקנרולי
לרכישת החצאית ב- 210 ש״ח
לרכישת החולצה 160 ש״ח

_DSC9475
שבוע אחרון לסייל המטורף באתר ובחנות החדשה בסנטר! בדיוק הזמן להסתער ולרכוש את כל מה שרציתן ולא העזתן! SHOP SALE

IMG_0221
הפרחים הנוספים שהם כן מאסט הם הורדים הלבנים שמקשטים לי את הבית אך חובה לאזן עם נגיעה מתוחכמת של פריטים מגניבים בשחור לבן או הכי שלמות – הגולגולת!! לכל מי שחולמת בקרוב זה יקרה והיא תנחת לחנות!! סטיי טיונד!!

הפי ט״ו בשבט ותתלבשו חם ומושלם ♥

Back to Top