Fashion makes me fly

Fashion makes me fly

IMG_4900שבוע האופנה גינדי שהסתיים בשבוע שעבר, היה ראנויי מושלם לעוף עם אאוטפיטים מושקעים ולהשתמש באופנה ככלי האומנותי שהיא. על שבוע האופנה עצמו ארחיב בפוסטים הבאים. בחרתי השנה לפרגן וללבוש מעצבים צעירים, בוגרי שנקר, שחלקכם אולי לא שמעתם עליהם מעולם! אז חכו איך אתם הולכים להשתגע פה :) אני מרצה ונותנת ביקורות בשנקר ויש לי את העונג להחשף לכשרונות המטורפים שצומחים ויוצאים משם. לערב של תצוגת ״משכית״ לבשתי את יצירת האומנות הזאת בעיצובו של בוגר שנקר, המעצב אביתר מייאור!

IMG_4894
ועל כך נאמר ואוו ואוו ואוו! יש דברים כאלה?! השילוב הנועז והמדויק בין בד הסקובה, שנותן רקע מופלא לפיסולי שכבות הטול והפליסה, ומשחק צבעוני מרטיט של ניודים, אפרסקים ובייבי-פינק.

IMG_4965-copyIMG_4883
IMG_4967
it's all about the sleeves  – ע״ע בפוסט הקודם

Screen-Shot-2017-03-20-at-14.19
השמלה הגורג׳ס הזאת, היתה חלק מקולקציה מטריפה שעיצב מייאור, לכבוד השקת קולקציית האיפור של סקארה ובהשראתה. נכחתי בלייב בארוע כשהקולציה ירדה במדרגות של הבימה ונעתקה נשמתי מהעוצמתיות, היופי והפנטזיה המדויקת הזאת המאפיינת את עבודותיו המדהימות של מייאור.

evyater_myor
סטיילינג בסט עם המגפיים הלבנים.

איזה כיף זה לראות כשרון מהפנט שכזה פה בארץ! אז תודה אביתר ולא לשכוח תתלבשו כל יום כאילו זה פאשן-וויק זה עושה את החיים ליפים יותר!
בפוסט הבא על שאר הלוקים שלי ועוד.

פינק קיסס,
סיון

Back to Top