נוחות וסטייל זה השחור החדש ;)

נוחות וסטייל זה השחור החדש ;)

בגדים באינטרנט
אאוטפיט מנצח הוא אושר אינסופי!! עכשיו שמסלול חיי השתדרג ;) וחוץ מלעסוק באהבה הכי גדולה שלי – פאשן, הוא כולל בתוכו 2 בייבושים (האוצרות הגדולים של חיי: טומי עוד שניה בן שנתיים! ולוני בן חצי שנה אוטוטו!) לפעמים אני מרגישה שהבמאי של חיי יושב לו ומתפקע מהקצב המטורף שבו אין לי ברירה אלא לתקתק כמה שיותר, כיוון שבארבע אחה״צ כמו סינדרלוש אני שומטת הכל ומקפצת (עם הפלטפורמות) לקידסושים.

לכן חובה ללבוש אאוטפיט שיהיה גם כמו בטריה ויטעין אותי בשלמותו ומוסט-אימפורטנט יהיה נוח!! נוחות וסטייל זה השחור החדש ;)

בוטיק אונליין
שמלה בגזרת טי עם טוויסט אדג׳י היא המתכון המנצח לאושר! Trust Me ;) עם הדפס גרפי שחור והיסטרי, אורך שרוולים מושלם לסתיו-חורף וה נ ו צ ו ת הלא מהעולם הזה בתחתית הופכות אותה לפריט הכי מאסט א-ב-ר!

שמלות
שוברת לבבות גם בחנות בסנטר! לשמלת Trust In Me באתר 

נעליים באינטרנט
מי שעוקבת אחרי באינסטוש – ואם לא תתחילו עכשיו כי אני הולכת להפתיע שם עם משהו מדהים – לינק לאינסטוש – יודעת כבר שהשבוע נפלתי, נפילה היסטרית! כן אני אומנם הולכת הולכת בקצב קרייזי כאילו אני מאחרת לדייט אינטמי עם קוקו שאנל ואנה וינטור – אבל באותו יום ירדתי מהעקבים לטובת פלאטס!! #מהחשבתי?? מסקנה – עקבים הם היציבות של החיים ;) מגפונים הם הפריט הכי שווה. הם אוטומטי משדרגים עם ״אומפ״ אדג׳י והכי מחמיאים כיוון שחותכים את הרגל באורך הנכון לא נמוך מדי ולא גבוה מדי!
מגפוני מיטפקינג הם מיי קראש לעונה! 

קניות בגדים באינטרנט
פאפארצוש – ספוטד בזמן פעולה

בגדי נשים אונליין
התמריץ הכי ענק שלי, הוא הפידבק המרגש מכן – קוראות ולקוחות אהובות מכל!! כל הטרוף בחיי שווה את כשאני מקבלת תגובות מדהימות מכל! אתן באמת החיים!

נעלי נשים באינטרנט
טקסטרות בשחור-לבן בגזרות לא מהעולם הזה!

נעלי נשים אונליין
כאלה חיפשתי כל חיי!! מגפונים מחודדים עם עקב טוב (לא קרייזי לחלל רק למנהטן :) עם רוכסן אדג׳י ל-פ-נ-י-ם!! הכי נוחות שאפשר!! מגפוני האוסטון שיניתם את חיי אז תנק יוש!

אקססוריז
אז עד לפוסט הבא מאחלת לכולנו בסט שינה! אינסוף כוחות והכי חשוב אאוטפיטים הורסים שמשדרגים את החיים!!
#MoveLikeJagger

קיסס!
סיון

Back to Top