יחסים מורכבים עם וולנים


טרנד הוולנים תקף כבר בספרינג את יוניברס האופנה והמשיך בפול-פורס לקיץ, והאמת היא שקשה לי איתו מאוד! בואו נודה בזה, כל הוולנים, ה״פרו-פרו״ האלה הם התגלמות הקיטש והרומנטיקה ומבחינתי הם אנטיתזה לשיק מודרני משובח. א-ב-ל (וביג אבל) זה לא שנכנעתי, אלא זה לגמרי מקרה של -If you can't bit them join them – היה לי חשוב, במאבקי התמידי ל-שיק מנצח גם כשכל קולב אפשרי מציג וולן אימתני, להדגים לכן איך כן לעשות את זה נכון. ואני מודה שזה לא היה קל ;)


אז איך ללבוש וולנים ולמה זה עובד פה?
1.צווארון מקפיץ הכל – בחרתי בחולצה מכופתרת, ליתר דיוק זו היא shirtdress, לגמרי אפשרי ללבוש כשמלה. הצווארון והפסים מהעולם המחויט נותנים פייט ומאזנים את הוולן. במידה והייתי לובשת אותה כשמלה הייתי מחברת לה מגפונים עוצמתיים לתת את ה״אומף״.
2. פרופורציות – הוולן לא קטן ומתוק מדי ולא גדול ואימתני מדי.
3. החיבור עם המכנסיים הלבנים המתרחבים יוצר קסם מתוחכם ומשדרג את חברנו – הוולן
4. החגורה – הוואו פקטור בסיפור פה, היא החגורה עם ה״איילטס״ (הטבעות הכסופות) שכביכול לא קשורה לסטורי הלבן והתכלת של האאוטפיט אך לחלוטין מחברת אותם בצורה מגניבה ומדויקת וגם מחמיאה בניגוד לוולן המתרחב.

תיק השאנל השחור מתכתב עם החגורה, השיידס הגיאומטריים המושלמים והכפכפים הלבנים הם ה-BFF של המכנסיים ומעניקים מימד סופר – פיין וכיפי לכל התמהיל הזה.

יכול מאוד להיות שעוד שנה ואולי הרבה לפני כבר בסתיו הבא, אני אסתכל על הפוסט הזה ולא אאמין שלבשתי את זה, אבל בינתיים אני טוטאלי מאוהבת במה שקורה פה.

אי שם בשלהי גיל 14-15, שמבחינתי הייתי מוזיאון אופנה מהלך- כל ערב תכננתי בקפידה מה אלבש בבוקר וכל אאוטפיט היה מוקפד ומתוכנן עד כלות. הייתה לי אז תקופה חזקה של וינטג', וולנים, נקודות והכל צבעוני צבעוני – (כן כן אני!) אין ספק שניו יורק חידדה את ה-DNA שבי והעניקה לי פרספקטיבה על סטייל. עד כה הוולנים שחזרו לא באמת הביאו בשורה שונה מאותם וולנים שהייתי נערה מתבגרת, ובזמן ששורות אלה נכתבות רכשתי עוד יצירת אומנות שכולה וולנים והאמת כן מרגשת ועל כך בפוסט הבא! אל תשכחו, לא להיות קורבנות של טרנדים וחגגו את האני מאמין שלכם עם פאשן! שיהיה סופ״ש סטאנינגי וחג גאווה שמח!

חולצת/שמלה – בוטיק נעמי בבזל
מכנססים לבנים מתרחבים – זארוש
חגורה – סטודיו פאשה
תיק שאנל – שאנל מניו יורק
משקפיים – Joseph Haver
כפכפים מושלמים  – Nine West

SHARE

תגובות 0